Vloeibaar vlokmiddel is geschikt voor het binden van kleine zwevende deeltjes uit zwembadwater. Sommige vuildeeltjes, zoals huidschilfers of make-up resten, zijn te klein om door een filter gefilterd te worden, waardoor ze in het water blijven. Door dit vlokmiddel klonteren de vuildeeltjes samen zodat ze groot genoeg zijn om door een filter opgevangen te worden. Dit middel eerst mengen met water, waarna het aan een zwembad of spa toegevoegd kan worden. Meng dit product nooit met andere chemicaliën. Geschikt voor zowel zand- als cartridgefilters.
SPECIFICATIES
| EAN code |
4029156090112 |
| Product nummer |
7010012105 |
SPECIFICATIES
| EAN code |
4029156090136 |
| Product nummer |
7010012106 |
EIGENSCHAPPEN
- vloeibaar vlokmiddel
- bindt kleine vuildeeltjes tot grotere vlokken
- zorgt voor helder zwembadwater
- ondersteunt de filtratie van het zwembad
- eenvoudig te doseren
TOEPASSING
verwijderen van fijn zwevend vuil uit zwembadwater
helder maken van troebel water
verbeteren van de werking van het filtersysteem
ondersteunen van de waterbehandeling van zwembaden
Geschikt voor:
opzetzwembaden
ingegraven zwembaden
zwembaden met zandfilterinstallatie
GEBRUIK
Zorg ervoor dat het filtersysteem van het zwembad in werking is.
Voeg de aanbevolen hoeveelheid vlokmiddel toe aan het zwembadwater, bij voorkeur in de skimmer of gelijkmatig verdeeld over het wateroppervlak.
Laat de pomp enkele uren draaien zodat de gevormde vlokken door het filtersysteem kunnen worden opgevangen.
Bij sterk vervuild of troebel water kan de behandeling indien nodig worden herhaald.
LET OP
Gebruik vlokmiddel alleen in zwembaden met een geschikte filterinstallatie. Meng zwembadchemicaliën nooit direct met elkaar.
TIP
Controleer regelmatig de pH-waarde van het zwembadwater. Vlokmiddel werkt het beste bij een pH-waarde tussen 7,2 en 7,6.