0516-850966
VANDAAG BESTELD, DINSDAG IN HUISGRATIS BEZORGD VANAF €5014 DAGEN BEDENKTIJD 600+ MERKEN

ORAPI APPLIED MULTI WAX K8006

Inhoud
400 ML
14,75
Op voorraad
1x
  • Aantal
    Korting
    Per stuk
  • 1x
    0%
    14,75
  • 2x
    0%
    14,75
  • 3x
    0%
    14,75
  • 4x
    0%
    14,75
  • 5x
    0%
    14,75
  • 6x
    10%
    13,28
  • 7x
    10%
    13,28
  • 8x
    10%
    13,28
  • 9x
    10%
    13,28
  • 10x
    10%
    13,28
  • 12x
    25%
    11,06
  • Meer
Tot wel 25% korting!
Offerte voor grote aantallen

OMSCHRIJVING

Multiwax is een veelzijdig product, samengesteld uit synthetische was en siliconen, voor het reinigen en glanzend maken van harde oppervlakken, zoals hout, plastic, glas, spiegels, formica, lakwerk, chroom, rvs, enz. MULTI WAX verwijdert een grote variatie aan vervuiling, t.w. atmosferische vervuiling, vingerafdrukken, stof, olie- en vetaanslag. Het bijzondere is dat het product in één beweging reinigt en glanzend maakt door eenvoudig op te nevelen en uit te wrijven.Bij regen loopt het water snel en gemakkelijk van het behandelde oppervlak af.

SPECIFICATIES

EAN code 5056075311454
Product nummer K8006-400
Toepassing Universele reiniger

EIGENSCHAPPEN

  • Makkelijk in gebruik -> opnevelen en uitwrijven;
  • Geeft een langdurige diepe glans -> mooi resultaat;
  • Toepasbaar op velerlei oppervlakken -> breed inzetbaar;
  • Reinigt en maakt glanzend in één beweging;
  • Laat een frisse lavendelgeur achter -> geeft een schoon en fris gevoel;
  • Stoot water af -> water loopt makkelijk van het oppervlak.

TOEPASSING

Automotive: motorbedrijven, garages, rijwielhandels: voor showrooms en voor het gereedmaken van motoren na de winter. Voor gebruik op autolakken, die met conventionele autopoetsmiddelen moeilijk diepglanzend worden. Poetsmiddel na het deconserveren van nieuwe automobielen. Voor het reinigen van het instrumentenbord in auto en vliegtuig.

Algemeen: PVC, bekleding, meubilair, speelautomaten, computerkasten, kantoormeubelen, spiegels etc.

GEBRUIK

Spuitbus goed schudden zodat de inhoud in de bus goed vermengd is. 2 à 3 m2 innevelen en direct met goed vochtopnemende doek (bijz. zacht katoen of microvezeldoek) droogwrijven en op hoogglans wrijven. Methode voor het het gebruik als poetsmiddel na deconserveren: paraffine verwijderen met Applied DEWAXO of RAPID SOLVE. Copolymeer verwijderen met Applied TRANSNET C+ snelreiniger. De gereinigde auto laten drogen en showroomklaar maken met MULTI WAX.

VEILIGHEIDSINFORMATIE

GEVAAR

  • Zeer licht ontvlambare aerosol.
  • Houder onder druk: kan openbarsten bij verhitting
  • Kan een allergische huidreactie veroorzaken.