De
AquaPlan Kwast Kelderbezetting is een stevige houten kwast met lange, dikke nylon haren, speciaal ontworpen voor het aanbrengen van kelderafdichtingsproducten zoals
Aquaplan Kelder-Bezetting of
Aquashield Kelderafdichting. Dankzij de sterke nylon haren blijft het cementeuze product niet aan de kwast plakken tijdens het uitsmeren. Hierdoor kun je de kelderafdichting makkelijk en egaal aanbrengen, wat zorgt voor een betere hechting en een duurzamer eindresultaat. De kwast maakt het mogelijk om de afdichting kruisgewijs aan te brengen, zelfs op vochtige muren of ondergronden. Het houten handvat ligt comfortabel in de hand en biedt goede controle tijdens het werken, ook bij grotere oppervlakken.
SPECIFICATIES
EAN code |
5413466000777 |
Product nummer |
134904 |
EIGENSCHAPPEN
- Kelder-Bezetting kan eenvoudig kruisgewijs aangebracht worden op zelfs vochtige muren
- Gemaakt van hout
- Milieuvriendelijk
TOEPASSING
Geschikt voor cementgebonden afdichtingsproducten.
GEBRUIK
Deze kwast is onmisbaar bij het professioneel en efficiënt aanbrengen van kelderafdichting voor een droge, waterdichte kelder.